Poledance

O Pole dance:

Pole dance je fitness taneční program určený pro všechny bez omezení váhy i věku. Jedinečná spot aktivita, která spojuje tanec fitness pomocí speciálních tyčí. Při pravidelném tréninku účinně zpevňuje tělo, posiluje koordinaci. Člověk objeví sám sebe – svoji energii i vášeň a především překonává své limity. Stydíte se přijít na hodinu v mini kraťáskách? Na pole dance hodině, jsou všichni v kraťáskách a počáteční ostych opadne u každého již po první lekci!

Časy cvičení: 

ÚTERÝ

17.00-18.00 začátečníci
18.00-19.00 pokročilí


PÁTEK 
16.00-17.00 začátečníci
17.00-18.00 pokročilí

hlavní lektorka: Tereza Kašková

Pro bližší informace, či rezervaci nových zájemců můžete kontaktovat přímo lektorku na mailu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

vedlejší lektorka: Šárka Nohová

Co od poledance očekávat?
Poledance Vás absolutně pohltí a ukáže Vám nové obzory. Díky tomuto sportu si nejen zvýšíte sebevědomí, ale také zpevníte celé tělo bez nudných hodin posilování a objevíte novou vášeň.

Jak vypadá hodina poledance a co od ní čekat?

Ke klientkám se snažíme přistupovat individuálně a hodina je přizpůsobena tak, aby se každý učil novým věcem a makal na sobě a zároveň, aby nikdo z klientů nedělal nic, co by ještě nebylo v jeho silách.
S sebou nezapomeňte krátké sportovní kraťásky a sportovní podprsenku (tyč drží na holé kůži). Dále doporučujeme legíny, mikinu, tlusté ponožky, nebo cokoliv na správné zahřátí.
Lekce trvá 60 minut (se zahřátím, rozcvičením i konečným protažením)
V nabídce máme momentálně i individualní lekce po domluvě s lektorkou.

Cena cvičení:

60 minut - 90,-Kč permanentka 10 vstupů - 850,-Kč

děti 60 minut - 70,-Kč

 

Terka Kaskova

 

 

 

Facebook

Kde nás najdete