Tao Taichi

  • Zveřejněno: 12. 12. 2017 15:05

Co to je Tao tai chi?

Taoistické tai-chi vnitřní umění pro zdraví je forma tai-chi zaměřená na udržení a rozvíjení zdraví a vitality. Sestava se skládá ze 108 mírných otáčivých a protahovacích pohybů, které systematicky procvičují celé tělo, zklidňují mysl a vytváří pocit radosti z pohybu.Vše o Taoistickém tai-chi™ vnitřním umění pro zdraví najdete na www.taoist.cz

Sebeobrana smíšená

  • Zveřejněno: 12. 12. 2017 14:50

Sebeobranu v Redgymu vyučují naši lektoři, držitelé trenérských licencí 1. a 3. tříd, kteří mají dlouholetou praxi v aikido, věnují se karate, profesní sebeobraně, osobní sebeobraně a cvičení se zbraněmi. Máte možnost výběru výuky v rámci zájmového kroužku, nebo formou kurzů ať již individálně pro jednotlivce, nebo kolektivně pro organizace.

Pravidelné tréninky pouliční sebeobrany probíhají pod vedením lektora s více jak 25 letou praxí v bojových uměních.

Pravidelné cvičení

středa 20.00-21.00
neděle 17.00-18.00

cena:

1 hodina - 90,-Kč                                     10 hodin - 700,-Kč                     

 


Komerční sebeobrana

Pro JEDNOTLIVCE

Program individuální výuky sebeobrany probíhá na základě Vámi kladených požadavků, včetně kondiční přípravy či protahovacích cvičení.

Minimální rozsah je stanoven na 10 výukových hodin.

Pro ORGANIZACE

Jednorázové dopolední, či odpolední programy pro organizace určené ke zpestření sportovních aktivit dětí a mládeže během jejich pobytu na táboře či adaptačním výletě. Aktivity jsou zaměřené na pohybové dovednosti, kolektivní hry, nácvik sebeobrany.

 

Krátkodobé kurzy sebeobrany jsou realizovány například od 10 výukových hodin až po tří měsíční výuku. Skladba programů se odvíjí o konkrétních požadavků organizace, včetně školení právních aspektů sebeobrany. Po ukončení kursu je na požádání vydáváno osvědčení.

 

Cena Individuální a komerční sebeobrana

Do 4 osob             250,-Kč nájem tělocvična za skupinu

                             200,-Kč/ osoba / lekce

Do 10 osoby           250,- Kč nájem tělocvična za skupinu

                             150,-Kč / osoba / lekce

nad 10 osoby          250,- Kč nájem tělocvična za skupinu

                             50,-Kč / osoba / lekce

 

 

 

 

 

Šerm

  • Zveřejněno: 12. 12. 2017 14:58

Německá škola sportovního šermu

Vyučujeme KORD, FLERET a ŠAVLI 

Pro nováčky 1. trénink vždy v neděli od 19.00hod. (po telefonické domluvě i jindy). Více informací obdržíte u p. Grosse na tel. č. 603/272217

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Časy cvičení: 

čtvrtek 19.00-21.00
Neděle 19.00-21.00

 Na trénincích se naučíte:

- základní šermířské postavení - střeh

- základní šermířské pohyby nohou, poun, odsun a výpad

- správné držení zbraně a přímý bod do soupeře a hlavní kryty.

 

Veškeré vybavení nutné k šermu vám půjčíme.

Šermířské vybavení:

Hlava šermíře je chráněna maskou, která musí odlat tlaku 1600N n a1 cm čtvereční. Horní část těla je chráněna plastronem a podvestičkou a nohy jsou chráněny šermířskými kalhoty. Všechny tyto oděvy musí odolat tlaku 800N. Kalhoty jsou dlouhé pod kolena a zbytek i chráněn podkolenkami. Ke zbrani je připojen kabel, který se protahuje šermířským oděvem a připojuje na elektrickou aparaturu, která signalizuje zásahy.

 

 

Posilovna

  • Zveřejněno: 12. 12. 2017 14:49

Součástí zařízení je i posilovna, ve které každý nalezne, co hledá. Jsou zde k dispozici jednoruční činky jak pro aerobní cvičení, tak pro silový trénink. Samozřejmostí jsou rovné, ale i tvarované dvouruční nakládací tyče. Několik posilovacích lavic a strojů umožňuje procvičení všech partií těla. Dominantou klubové posilovny je víceúčelová posilovací věž, vytvořená na základě individuálních požadavků lektorů bojových umění. Dále zde nalezneme i ribstol a samozřejmostí jsou nejrůznější rotopedy, běhací pás, ale například i infrasaunu. 

Číst dál: Posilovna

Podkategorie

Facebook

Kde nás najdete